Kas mes?

logo-onas
Nutricia Advanced Medical Nutrition
– gydomosios mitybos lyderis rinkoje. Turime platų gydomosios mitybos produktų pasirinkimą, specialiai pritaikytas įvairioms pacientų grupėms.

Nutricia Oncology yra specialiai onkologinėmis ligomis sergantiems pacientas sukurta medicininių maisto preparatų linija.

Nutricia Oncology yra žinių apie onkologinėmis ligomis sergančiųjų mitybą šaltinis, taip pat vieta, kur kiekvienas onkologine liga sergantis pacientas arba jo globėjas gali kreiptis informacijos apie gydomąją mitybą!

Mūsų tikslas – bendradarbiauti sudarant pažangią medicininę mitybą ir pasiekti vis geresnius gydymosi rezultatus.

spausdinti
spausdinti

UŽKLAUSOS FORMA

Vardas *

Elektroninio pašto adresas *

Pranešimo tekstas*

Žvaigždute pažymėti laukai būtini

Duomenų administratorius yra UAB "Nutricia". su būstine J. Jasinskio g. 10 LT-01112, Vilnius. Duomenys bus apdorojami, kad būtų galima atsakyti į atsiųstą pranešimą. Aukščiau yra savanoriškai pateikti duomenys. Išsamią informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti mūsų privatumo politikoje.

adv_banner adv_banner
porady
Psichologinė parama pacientui

Onkologinis susirgimas tai krizinė situacija...

daugiau>
jak_zmotywowac_chorego_do_podjecia_leczenia
Kaip motyvuoti ligonį pradėti gydymą?

Visuomenėje onkologiniai susirgimai...

daugiau>
jak_radzic_sobie_z_diagnoza_choroby_onkologicznej
Kaip susidoroti su onkologinės ligos diagnoze?

Sergančiųjų ir slaugytojų apsaugos...

daugiau>

Privatumo nustatymai

Čia galite bet kada paskelbti ir keisti slapukų nustatymus.

Būtinieji slapukai

Jie yra būtini tam, kad svetainė veiktų, ir negali būti išjungti. Paprastai jie yra įdiegiami tiktai tada, jeigu atliekate veiksmus, kurie prilyginami prašymui suteikti paslaugas (privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas, formų pildymas, t.t.). Naršyklės nustatymuose galite išjungti slapukus arba pasirinkti, kad Jums būtų pranešta apie šiuos slapukus, tačiau tokiu atveju galėsite naudotis ne visomis svetainės dalimis.

Analitiniai slapukai

Jie leidžia mums skaičiuoti apsilankymų svetainėje skaičių ir apsilankymų šaltinius, vertinti ir pagerinti mūsų svetainės veikimą. Jie mums parodo, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir kaip lankytojai naršo svetainėje. Jeigu šių slapukų nepriimsite, mes nežinosime, kada Jūs lankėtės mūsų svetainėje ir negalėsime stebėti jos veikimo.

Funkciniai slapukai

Jie leidžia pagerinti svetainės funkcionalumą ir pritaikyti ją pagal asmeninius poreikius. Juos galime įdiegti mes arba trečiosios šalys, kurių paslaugas įtraukėme į savo svetainės puslapius. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, gali būti, kad kai kurios arba visos iš šių paslaugų tinkamai neveiks.
Daugiau informacijos galite rasti mūsų Slapukų naudojimo tvarkoje.

Reklaminiai slapukai

Juos per mūsų svetainę gali įdiegti mūsų reklamos partneriai, siekdami sukurti Jūsų interesų profilį ir rodyti Jums aktualią reklamą kitose svetainėse. Šie slapukai nesaugo pačios asmeninės informacijos, bet pagal unikalų numerį identifikuoja Jūsų naršyklę ir interneto įrenginį. Jeigu nesutiksite priimti šių slapukų, Jums bus rodoma Jums ne tokia aktuali reklama.